Webinar: Sağlık Turizmi: Yurt Dışında Doğru Kitleye Ulaşmak

5 Haziran 2021 multiligo
Https://Multiligo.com/Wp-Content/Uploads/2021/06/Webinar10Haz-E1622886778777.Jpeg

Türkiye, sağlık turizmi alanında büyümeye devam ediyor. 2020 yılında yurt dışından yaklaşık 400 bin hasta sağlık hizmetleri almak için Türkiye’yi tercih etti. Sağlık turizmi yapan acenteler, poliklinikler ve hastaneler sağlık turizmi taleplerini karşılamak için yeni stratejiler belirliyor. Yurt dışından hasta getirmek için sürecin en kritik noktasında “talep oluşturmak” yer alıyor. Bu noktada dijital pazarlama, en efektif yöntem olarak öne çıkıyor.

Peki, sağlık turizminde yurt dışındaki doğru kitleye hangi kanallarla, nasıl ulaşılabilir? Dijital pazarlama, sağlık turizminde nasıl bir rol oynuyor?

Sağlık turizmi hedefleri olan kliniklere dijital pazarlama alanında uçtan uca danışmanlık hizmeti veren Multiligo’nın organize ettiği “Sağlık Turizminde Dijital Pazarlamanın Önemi” konulu webinarda bu sorulara cevap veriliyor. Webinarda, Dijital İş Geliştirme Uzmanı Barış Yaşbala, sağlık turizmi için dijital kanallarda nasıl bir yol izleneceğini anlatıyor; kliniklere ve acentelere sağlık turizminde yeni bir vizyon sunuyor.

Multiligo ekibi, hastalara hangi tedavilerin uygulandığını öğrenerek, kliniklerin satış ekibine uygun hedef pazarları listeliyor. Kliniklerle ortaklaşa belirlenen dijital pazarlama planı ile satış ve doktor kadrosunun büyüklüğüne uygun olarak talepleri kliniklere iletiyor.

 • Tarih: 15 Haziran 2021 Salı
 • Saat: 20.00

Kayıtlar Kapandı.

Hizmetler Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

  Multiligo, bilgilerinizi kimseyle paylaşmaz, yalnızca size kendi hizmetlerini aktarabilmek amacı taşır.

  multiligo

  Multiligo, çeşitli start-up’lar kurup batırmış, çeşitli start-up’lar kurup başarı elde etmiş, genç ve dinamik bir ekipten gelen bir dijital ajanstır. Multiligo’nun vizyonu müşterisine değer ve fayda üreten istikrarlı bir çalışma modeli sunmak, know how’unu müşteri ve ülke yararına yönelik her zaman paylaşmak ve sektöre yeni profesyoneller yetiştirerek istihdama katkıda bulunmaktır.

  © 2018 – 2020
  Multiligo Reklam Bilişim Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi

  © 2018 – 2020 | Multiligo Reklam Bilişim Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi