Sıkça Sorulan Sorular

Bize sıkça sorulan soruları burada cevaplandırdık.
Https://Multiligo.com/Wp-Content/Uploads/2019/04/Img-Blog-12-1280X1280.Jpg

Multiligo Ne yapar?

Google Ads ve Google Marketing Platform ile Facebook, Instagram, Linkedin, Tiktok vb. sosyal mecralarda hedeflerinize yönelik dijital reklam kampanyaları düzenliyoruz. Müşteri talep formu yaratma, E-Ticaret ve Marka Bilinirliği reklamlarında tüm bu platformlarda çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
E-Ticaret sitemiz var. Siparişleri arttırmak istiyoruz, nasıl reklam verebiliriz?

Siteniz üzerinde yapılacak basit teknik ayarlamalar sonrasında, ürün gruplarını inceliyor ve hemen bütçe önerimizi yaparak yol haritanızı oluşturuyoruz.

Yüksek e-ticaret deneyimimiz ile sitenizin teknik entegrasyon süreçlerini hızlıca tamamlıyor, hedeflerimiz doğrultusunda arama, alışveriş ve bilinirlik reklamlarını planlayıp devreye alıyoruz.

Eğer e-ticarete yeni başlıyorsanız, e-ticaret süreçlerinde teknik danışmanlık ve süreç danışmanlığı da yapmaktayız.

B2B hizmetler veriyoruz, nasıl reklam verebiliriz?

Bir diş kliniği, bir asansör üreticisi ya da bir fotoğraf stüdyosu olabilirsiniz. Verdiğiniz hizmetleri arayan potansiyel müşterilere ulaşmak için mükemmel çözümlerimiz bulunmakta. Lead Generation olarak adlandırdığımız dijital reklam modeliyle verdiğiniz hizmetleri arayan hedef kitlenize reklam gösterimi yapıyor ve size ulaşmalarını ya da size bilgilerini iletmelerini sağlıyoruz.

Geliştirmiş olduğumuz özel entegrasyonlarla, doldurulan bir iletişim formunu size E-mail atabiliyor, varsa CRM sisteminize anlık aktarabiliyor ya da bir Excel dosyasına anlık olarak ekleyebiliyoruz.

Sizlere potansiyel müşterilerinize ulaşmanın düşük maliyetli, yüksek konforlu halini sunuyoruz.

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşuz, nasıl reklam verebiliriz?

Üye sayınızı arttırmak, bağış miktarlarını ve bağışçı sayısını yükseltmek, çalışmalarınızı daha geniş kitlelere duyurmak ya da özel günlerde bilinirlik çalışmaları yürütmek adına dijital reklamlar verebilirsiniz.

Multiligo’nun dijital reklam çözümleriyle bağış ve bağışçı sayısını büyük oranlarda arttırdığı sivil toplum kuruluşları mevcuttur. Yüksek STK deneyimimiz ile ihtiyaçlarınızı, kısıtlamalarınızı ve hedeflerinizi çok iyi anlıyor ve dijital reklam planlamanızı buna göre yapıyoruz. Google Ad Grants’e ek olarak belirlenecek bütçelerle kuruluşunuzu daha ileriye taşımayı amaçlıyoruz.

Ne kadar bütçe ayırmalıyım?

Ayırmanız gereken bütçeyi belirleyen çok fazla faktör var: hedefleriniz, geçmişteki çalışmalarınız, sektörünüz, olanaklarınız, üretim/hizmet kapasiteniz. Bunu tespit edebilmek için önce sizi dinlememiz gerekiyor.

Size ne kadar ödeyeceğim?

Sektörümüzdeki şeffaf olmayan uygulamalardan duyduğumuz rahatsızlık sebebiyle bizim için en önemli ilkelerden biri şeffaflık. Bu sebeple birlikte çalıştığımız kurumlara reklam bütçelerini Google, Facebook ya da ilgili mecraya kendi kredi kartlarını girmeyi teşvik ederek tam şeffaflık sağlıyoruz. Bunu tercih etmeyen kuruluşlar için elbette ilgil tutarı onlar adına biz de ödeyebiliyor, talep edildiği takdirde dökümünü paylaşıyoruz. Kısacası, reklam mecrasına ödenen paraya karışmıyoruz.

Danışmanlık ücretlerimizi sizden ayrıca tahsil ediyoruz ve ücretlerimiz her projede, her proje farklı düzeyde olabildiği için, farklılık gösteriyor.

Https://Multiligo.com/Wp-Content/Uploads/2019/04/Img-Blog-12-1280X1280.Jpg

© 2018 – 2020
Multiligo Reklam Bilişim Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi

© 2018 – 2020 | Multiligo Reklam Bilişim Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi