Dijital Reklam

Müşteri talep formu yaratma, E-Ticaret ve Marka Bilinirliği reklamlarını en etkili şekilde kurguluyoruz.

https://multiligo.com/wp-content/uploads/2020/11/shutterstock_630306113.jpg

Google Ads ve Google Marketing Platform ile Facebook, Instagram, Linkedin, Tiktok vb. sosyal mecralarda hedeflerinize yönelik dijital reklam kampanyaları düzenliyoruz. Müşteri talep formu yaratma, E-Ticaret ve Marka Bilinirliği reklamlarında tüm bu platformlarda çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Multiligo, dijital reklam platformları aracılığıyla reklamlarınızı Google arama sonuçlarında, Youtube’da, mobil uygulamaların ve oyunların içerisinde, popüler internet sitesi ve bloglarda göstererek size sonuç üretir. E-ticaret işletmesi iseniz sipariş; müşteri bilgisi arayan bir hizmetveren iseniz müşteri talep formu; markanızı hedef kitleye tanıtmak isteyen yeni bir marka iseniz bilinirlik reklamları yaratır.

“Ölçülemeyen şey yönetilemez” yaklaşımıyla, dijital reklamlar dünyada ölçülebilirliği en tutarlı reklam mecrasıdır. Multiligo reklam verilerinizi üst düzeyde ölçer, analiz eder ve aksiyon alır. Kaizen metodu ile devamlı olarak optimize eder ve her geçen gün daha yüksek performanslı ve düşük maliyetli bir reklam modeline sahip olmanızı sağlar.

Multiligo Google Ads resmi partneri ve Google Marketing Platform kullanan bir ajanstır ve tüm uzmanları Google tarafından sertifikalandırılmıştır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
KURUMLAR İÇİN

Dijital
Reklamlar

E-Ticaret sitemiz var. Siparişleri arttırmak istiyoruz, nasıl reklam verebiliriz?

Siteniz üzerinde yapılacak basit teknik ayarlamalar sonrasında, ürün gruplarını inceliyor ve hemen bütçe önerimizi yaparak yol haritanızı oluşturuyoruz.

Yüksek e-ticaret deneyimimiz ile sitenizin teknik entegrasyon süreçlerini hızlıca tamamlıyor, hedeflerimiz doğrultusunda arama, alışveriş ve bilinirlik reklamlarını planlayıp devreye alıyoruz.

Eğer e-ticarete yeni başlıyorsanız, e-ticaret süreçlerinde teknik danışmanlık ve süreç danışmanlığı da yapmaktayız.

B2B hizmetler veriyoruz, nasıl reklam verebiliriz?

Bir diş kliniği, bir asansör üreticisi ya da bir fotoğraf stüdyosu olabilirsiniz. Verdiğiniz hizmetleri arayan potansiyel müşterilere ulaşmak için mükemmel çözümlerimiz bulunmakta. Lead Generation olarak adlandırdığımız dijital reklam modeliyle verdiğiniz hizmetleri arayan hedef kitlenize reklam gösterimi yapıyor ve size ulaşmalarını ya da size bilgilerini iletmelerini sağlıyoruz.

Geliştirmiş olduğumuz özel entegrasyonlarla, doldurulan bir iletişim formunu size E-mail atabiliyor, varsa CRM sisteminize anlık aktarabiliyor ya da bir Excel dosyasına anlık olarak ekleyebiliyoruz.

Sizlere potansiyel müşterilerinize ulaşmanın düşük maliyetli, yüksek konforlu halini sunuyoruz.

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşuz, nasıl reklam verebiliriz?

Üye sayınızı arttırmak, bağış miktarlarını ve bağışçı sayısını yükseltmek, çalışmalarınızı daha geniş kitlelere duyurmak ya da özel günlerde bilinirlik çalışmaları yürütmek adına dijital reklamlar verebilirsiniz.

Multiligo’nun dijital reklam çözümleriyle bağış ve bağışçı sayısını büyük oranlarda arttırdığı sivil toplum kuruluşları mevcuttur. Yüksek STK deneyimimiz ile ihtiyaçlarınızı, kısıtlamalarınızı ve hedeflerinizi çok iyi anlıyor ve dijital reklam planlamanızı buna göre yapıyoruz. Google Ad Grants’e ek olarak belirlenecek bütçelerle kuruluşunuzu daha ileriye taşımayı amaçlıyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ne kadar bütçe ayırmalıyım?

Ayırmanız gereken bütçeyi belirleyen çok fazla faktör var: hedefleriniz, geçmişteki çalışmalarınız, sektörünüz, olanaklarınız, üretim/hizmet kapasiteniz, sektörünüzdeki rekabet. Bunu tespit edebilmek için önce sizi dinlememiz gerekiyor.

Size ne kadar ödeyeceğim?

Sektörümüzdeki şeffaf olmayan uygulamalardan duyduğumuz rahatsızlık sebebiyle bizim için en önemli ilkelerden biri şeffaflık. Bu sebeple birlikte çalıştığımız kurumlara reklam bütçelerini Google, Facebook ya da ilgili mecraya kendi kredi kartlarını girmeyi teşvik ederek tam şeffaflık sağlıyoruz. Bunu tercih etmeyen kuruluşlar için elbette ilgil tutarı onlar adına biz de ödeyebiliyor, talep edildiği takdirde dökümünü paylaşıyoruz. Kısacası, reklam mecrasına ödenen ücrete karışmıyoruz.

Danışmanlık ücretlerimizi sizden ayrıca tahsil ediyoruz ve ücretlerimiz her projede, her proje farklı düzeyde olabildiği için, farklılık gösteriyor.

BİRÇOK PROJEYE İMZA ATTIK

Projelerimizden
Birkaç İstatistik

0123456789001234567890+

Marka Sayısı

Onlarca markanın dijital reklam kampanyalarını yönettik.
012345678900123456789001234567890M+

Bütçe Yönetildi

Markalarımızın, reklam mecralarında toplam reklam harcamaları yüz milyonu aştı.
01234567890+

Sektör Tecrübesi

Medikal ürünlerden teknolojiye, gıdadan giyime kadar farklı sektörlerde e-ticaret tecrübemiz oluştu.
01234567890+

Serifikalı Uzman

Kadromuz Google, Facebook ve diğer reklam mecraları tarafından sertifikalı uzmanlardan oluşuyor.
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Dijital Reklam Referanslarımız

NELER YAPTIK?

Vaka Örnekleri

All
https://multiligo.com/wp-content/uploads/2019/04/img-under-construction.png
İŞİNİZİ BÜYÜTÜN

Dijital Reklam Kampanyalarınızda
Multiligo Uzmanlığından Yararlanın

Dijital reklam kampanyalarınızda, yüksek sektör tecrübemiz, uzman kadromuz ve değerli çözüm ortaklarımızla, satışlarınızı katlıyoruz.

    Multiligo, bilgilerinizi kimseyle paylaşmaz, yalnızca size kendi hizmetlerini aktarabilmek amacı taşır.

    © 2018 – 2022
    Multiligo Reklam Bilişim Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi

    © 2018 – 2022 | Multiligo Reklam Bilişim Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi