Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, ulaşmayı isteyeceğiniz herkesin orada olduğu mükemmel bir meydan. Bu meydanda güçlü bir ses çıkardığınızda, hepsi dönüp size bakacak.

Https://Multiligo.com/Wp-Content/Uploads/2020/11/Socialmedia.jpg

Şirketlerin, markaların ya da kişilerin kendilerini hedef kitlelerine dilediği gibi anlatabildiği, internet üzerinde yer alan platformların genel adına “Sosyal Medya” diyoruz ve bugün sosyal medyanın bu kadar yaygın kullanılmasındaki nedenleri kolaylıkla anlayabiliriz. Günümüzde, markalar ya da kişiler sosyal medya üzerinden kendi hedef kitlelerine rahatlıkla ulaşabiliyor. Kendi tarzlarını, algılarını ve düşüncelerini, vermek istedikleri mesajları milyonlarca insana ulaştırmayı amaçlıyor. Bununla birlikte markalar, söylemek istediklerini en iyi şekilde yansıtan sosyal medya platformlarını özgürce seçebilme imkanına sahip.

Sosyal Medya dünyasında doğru içerik, doğru zamanlama ve görsel ya da metin çalışmasının uyumlu bir şekilde yönetilmesi günden güne daha fazla önem kazanıyor. Multiligo olarak doğru kampanya stratejilerinin belirlenmesi, görsel tasarımların markaya olan uyumu, daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak istediğiniz metinlerin oluşturulmasında ve tüm sosyal medya süreçlerinde sizlere destek veriyoruz.

Bt_Bb_Section_Bottom_Section_Coverage_Image
NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Sosyal Medya
Yönetimi

Sosyal medya içerik geliştirme, tasarım, reklam ve süreç yönetiminde tam kapsamlı hizmet sağlıyoruz.
Genel Strateji
Hedef kitlenizi belirleyip, marka, ürün ya da hizmetler için rakip analizi yaparak, pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz. Kısa ve uzun vadeli hedefler ile planlama yaparak hesap yönetimini gerçekleştiriyoruz.
Hedef Kitle Stratejisi
Sosyal medya platformlarının her biri için farklı hedef kitle stratejileri belirliyoruz. Doğru hedef kitle modellemeleriyle, markanın daha fazla kişiye ulaşarak, etkin bir şekilde kullanıcılarla iletişim kurulmasını planlıyoruz.

Tasarım
Sosyal medya hesaplarınızda kullanılacak ve markanıza uygun farklı tasarım alternatifleri geliştiriyoruz. Hedef kitlenin ilgisini çekebilecek tasarımlarla, etkileşim oranını artırmayı planlıyoruz.
Kaliteli İçerik
Multiligo olarak, tüm sosyal medya platformlarında içerik takvimini belirleyerek takipçiler ve hayran kitlesiyle marka iletişimini sağlamayı hedefliyoruz. İçerik takvimini belirlerken, güncel ve özgün olmasına, etkileşimi artıracak görsel tasarımlara ve yazılı metinleri hazırlamaya özen gösteriyoruz.
Etkili Reklamlar
Organik etkileşimi en iyi düzeyde tutarken, hedefleriniz doğrultusunda, Instagram, Facebook ve Google reklamlarıyla markanızı daha da güçlendirerek, verilen reklamlardan en verimli şekilde faydalanmanızı, farklı reklam kampanyaları ve modellemeleri ile tüm platformlarda etkin bir şekilde yer almanızı sağlıyoruz.
Raporlama
Reklam kampanyaları ve sürekli paylaşımlarla birlikte, bütçenizi en verimli şekilde kullanmak adına, takipçilerin markanız ile etkileşimini düzenli olarak analiz ediyor, yeni hedefler ve stratejiler belirliyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
BİRÇOK PROJEYE İMZA ATTIK

Projelerimizden
Birkaç İstatistik

Sosyal medya hizmeti verdiğimiz markalardan birkaç istatistik.
0123456789001234567890+

Marka Sayısı

Onlarca markanın sosyal medya hesaplarını yönettik.
01234567890012345678900123456789001234567890+

Paylaşım Yapıldı

Bugüne kadar binlerce paylaşım yaptık.
01234567890+

Sektör Tecrübesi

Medikal ürünlerden teknolojiye, gıdadan giyime kadar farklı sektörlerde sosyal medya hesapları yönettik.
01234567890M+

Erişilen Kişi

Paylaşımlarımız milyonlarca kişiye erişti.
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Sosyal Medya Referanslarımız

00 34
00 33
00 18
00 08
00 22
00 25
00 23
NELER YAPTIK?

Vaka Örnekleri

All
Https://Multiligo.com/Wp-Content/Uploads/2019/04/Img-Under-Construction.png
SOSYAL MEDYADA PARLAYIN

Sosyal Medyada
Multiligo Uzmanlığından Yararlanın

Sosyal medyada en iyi şekilde temsil edilmeniz ve buradan yeni kullanıcılar ve müşteriler elde etmeniz için çalışıyoruz.

    Multiligo, bilgilerinizi kimseyle paylaşmaz, yalnızca size kendi hizmetlerini aktarabilmek amacı taşır.

    © 2018 – 2020
    Multiligo Reklam Bilişim Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi

    © 2018 – 2020 | Multiligo Reklam Bilişim Pazarlama Ve Danışmanlık Limited Şirketi