Google Ad Grants (Google Reklam Bağışları)

Google, Reklam Bağışları yani Ad Grants hibe programı kapsamında siz gibi kar amacı gütmeyen kuruluşlara her ay 10.000 ABD doları tutarında bir reklam bütçesi sağlamaktadır. Programa katılım şartlarını sağlayan tüm sivil toplum kuruluşları, Google Ads hesaplarında tanımlanmış bu bütçeyi hikayelerini insanlara anlatabilmek ve bu sayede bağışlarını arttırabilmek için kullanabilirler. Reklamlarınız Google arama sonuçlarının yanında ne kadar sık görünürse o kadar çok kişi amacınızdan haberdar olur. Bu, her sivil toplum kuruluşunun can damarı olan daha fazla bağış ve daha fazla gönüllü sağlayabilir.
Multiligo, Google Ads Premium Partneridir. Uzmanlık alanlarından bir tanesi de siz gibi sivil toplum kuruluşlarının bu hibe programından yararlanabilmesi için başvuru ve onaylanma sürecine yardımcı olmak; onay alındıktan sonra da etkili sonuçlar için Google reklamcılık kurallarına aykırı olmayan şekilde reklamlarınızın yayınlanmasını sağlamaktır. Kısacası uzmanlık gerektiren bu reklam yönetimi sayesinde hesabınızın askıya alınması, reklamlarınızın yayınlanmaması gibi sorunları baştan önleyerek Google tarafından verilen bu hibe bütçeyi en verimli şekilde sizin adınıza yönetir.

Henüz bu hibeden yararlanmamış olabilir ya da yararlanmış fakat hesabınızdan yeterince verim alamıyor, sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Google Reklam Bağışları hesabınızı ayarlamanız ve reklam yayınlamaya başlamanız için gerçekleştirmeniz gereken adımlarda size yardımcı olmak isteriz.

Hesabınızı uzman ekibimizle en iyi şekilde yöneterek bilinirliğinizi, gönüllülerinizi ve bağışçılarınızı arttırmanızda sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacağız. Bu uzmanlığımızdan ve hibe programından faydalanmak isterseniz başvuru formumuzu doldurmanız yeterli olacak, size mutlaka geri dönüş yapacağız. İyiliklerde buluşmak dileğiyle.

STK'lar İçin Aylık 10.000 Dolar HibeTÜRKİYE

Osmanağa Mh. Çilek Sk. No:8/9 Kadıköy / İstanbul

info@multiligo.com

0850 885 25 96

İRLANDA

4 Island Key Block 1 East Road East Wall D03 PY84 Dublin

dublin@multiligo.com

+353 83 876 31 44