STK'lar İçin Aylık 10.000 Dolar Hibe

Sivil Toplum Kuruluşları için Google ile daha kolay bağış toplayabilir, verimli şekilde iş birliği yapabilir ve hikayenizi daha geniş bir kitleyle paylaşabilirsiniz

Google’ın sivil toplum kuruluşu kaynakları, sivil toplum kuruluşunuz hangi alanda faaliyette olursa olsun, doğru kişilere ulaşmanıza, daha fazla destek almanıza ve gerek ulusal gerek küresel bağlamda farkındalık yaratmanıza yardımcı olur.

Google Reklam Bağışları, kâr amacı gütmeyen ve katılım şartlarını karşılayan bir sivil toplum kuruluşuysanız, her ay $10.000 USD tutarında ayni Google Ads (eski adıyla Google Adwords) reklam yardımı alabilirsiniz.

Peki Nasıl Başlangıç Yapacaksınız?

Her ay 10.000 USD reklamcılık yardımı alarak Google Arama sonuçlarında metin reklamları yayınlamak öncelikle, Sivil Toplum Kuruluşları için bir Google hesabına başvurmanız gerekir . Ardından sizin için en uygun programı seçin. Google Ads hesabınızı ve kampanyalarınızı oluşturun ve incelemeye gönderin.

Unutmayın ki, Google bu imkanı tutarlı geri bildirimlerde bulunan STK’lara sunmaktadır. Kurulum aşamasında ya da reklam verirken yapacağınız yanlış bir yönlendirme ya da Google’a aylık olarak sunduğunuz Adgrant Faaliyet Raporu’nda olası hatalar bu imkandan süresiz olarak men edilmenize sebep olabilir. Multiligo deneyimli ekibi ve güçlü referansları ile Adgrant konusunda Türkiye’nin önde gelen ajanslarından biridir. Adgrant hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun.







TÜRKİYE

Osmanağa Mh. Çilek Sk. No:8/9 Kadıköy / İstanbul

info@multiligo.com

0850 885 25 96

İRLANDA

4 Island Key Block 1 East Road East Wall D03 PY84 Dublin

dublin@multiligo.com

+353 83 876 31 44